Whatsapp Hattımız
Performans Yazılım Çözümlemele

Performans Yazılım Çözümlemele

Performans Yazılım Çözümleme Nedir?

Firmamız, aracınızın yazılımsal olarak bütün aksamlarına bakım, onarım ve arıza tespit hizmeti vermektedir. Ayrıca firmamız bünyesinde işinin ehli, dinamik ve enerjik bir kadro bulunmakta olup, verdiği hizmeti genç ve yetenekli personelleriyle yürütmektedir. Aracınız için performans yazılım çözümleme hizmeti firmamız bünyesinde itinayla verilen hizmetlerden sadece bir tanesidir.

Günümüz araçları söz konusu olduğunda, hatta daha genel anlamda günümüz elektronik ürünleri söz konusu olduğunda yazılım ve donanım olarak iki ayrı alandan söz etmek mümkündür. Firmamızın her iki alanda da başarılı faaliyetler yürütmektedir.

Neden Performans Yazılım Çözümleme?

Elektronik bir cihazın yazılımsal olarak kontrol edilip onun sorunlarını tespit etmek, araç için faydalı olduğu kadar, mevcut sorunların giderilebilmesi için de önemli kolaylıklar sağlamaktadır.

Çünkü yazılım, elektronik olarak ifade edilen donanımsal alanın işleyişi için olmazsa olmaz bir alandır. Bu anlamda yazılım ve donanım olarak iki alandan bahsetmiş olsak da bu iki alan birbirinden ayrı düşünülemez. Şöyle ki donanımsal bir parçanın işleyişi yazılımcı tarafından bir programlama diliyle programlanır ve yazılım, o işleyişi belirler. Araçlardaki “beyin” ifadesi de yazılımsal olanın donanımsal olanın işleyişini belirliyor olmasından ileri gelir. Donanımsal olan alanın işleyişini yerine getirip, aracın iyi performans gösterebilmesi için stabil olması gerekmektedir. Bu stabil olma durumu ise performans yazılım çözümleme ile kontrol edilip, yazılımın donanım üzerindeki etkisi öğrenilebilir.

Genel olarak elektronikten ve özel olarak da aracımızdan beklediğimiz yegâne şey iyi performans göstermesidir. Bir aracın iyi performans göstermesi için mekanik aksamlarının kontrolü kadar mekanik olmayan, diğer bir ifadeyle yazılımsal kontrolü de bir o kadar önemlidir. Performans yazılım çözümleme faaliyeti, yazılımsal olan alandaki programlanmış olan kodları çözümleme, analiz etme, performansı kontrol edip, yazılımsal olan diğer alanlara veri sağlayabilmek için en önemli işlemlerden bir tanesidir. Böyle bir performans yazılım çözümleme ile hem aracınızın yazılımsal performansını öğrenebilir, hem sorunlarını tespit edip giderebilir hem de daha iyi bir hale getirmek mümkünse, daha iyi performans gösterecek şekilde gerekli işlemler yapabilmeye olanak sağlayabilir. Firmamızın bu hizmetlerinden faydalanmak için irtibat kanallarımız aracılığıyla istediğiniz zaman tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Oto Beyin Arızazı neden olur

Beyine su girmesi sonucu oluşan arızalar, Haberleşme ünitesinin bozulması, Ateşleme ünitesinin bozulması, Aracın genelinde oluşan bir elektrik kaçağının beyini bozması.. gibi başlıca sorunlar

Ürünlerin Garantisi Var mı?

Sıfır, ikinci el veya tamir yapılan ürünlerimiz garantilidilir.

Yazılım Garantisi Var mı?

Araçlarınız da yapılan yazılım güncelleme, motor hp yükseltmeler garantili şekilde yapılır.

HP Yükseltme Yapılıyor mu?

Tüm araç ve modeller de, otomobillerin motor (hp) yükseltilebilir, istenildiği takdirde bu işlem ücretsiz olarak geri alınabilir.

CHIPTUNING'de Yakıt Tasarrufu Sağlar mı?

Sakarya Chip Tunig olarak Aynı tarzda kullanımlarda özellikle turbo dizel araçlarda %20 ye varan yakıt ekonomisi sağlanır. Uygulamanın temelinde yakıtın daha verimli yakılması ilkesi olduğundan ve artık aracınız daha güçlü olacağından, daha az gaza basma ihtiyacı duyacak ve böylelikle yakıt tüketiminiz farkedilir derecede düşecektir. "Yakıt Ekonomisi Hesaplayıcı" mızı kullanarak, uygulamanın ne kadar sonra kendini amorti edeceğini ve uzun vadede size ne kadar kar ettireceğini hesaplayabilirsiniz.

Chip Tuning Uygulanan Araçlarda Motor Ömrü Kısalır mı?

Hayır kısalmaz. Motorun üretebileceğinden fazla bir güç üretmesi istenmediğinden, motorunuzun limitleri zorlanmadığından motor ömründe en ufak bir kısalma sözkonusu olmaz

Şanzıman beyni onarımı hangi durumlarda gereklidir?

Şanzıman beyni kısmında, birbirinden farklı çeşitli sorunlar meydana gelebilmektedir.Bir araçta şanzıman beyni sorununa yol açan etkenlerin arasında; Kullanıcı hataları ve yanlışları

EGR iptali nedir?

EGR iptali nedir?

Yapılan İşlemin Geri Dönüşü Mümkün Müdür?

Yazılım Yapılan Araçlara Kesinlikle evet. Bu işlemi tekrar fabrika haline istenildiği zaman uygulamayı yapan yer tarafından dönüştürmek mümkündür.

Email Telefon İletişim Formu