Whatsapp Hattımız
Motor Tesisat, İmalat ve Onarımı

Motor Tesisat, İmalat ve Onarımı

Motor Tesisat, İmalat ve Onarımı

Motor tesisat, imalat ve onarımı işlerinizi aracınıza en uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Elektrik tesisatı bir arabanın en hassas ve doğru şekilde ilgilenilmesi gereken yeridir. Elektrik arızaları ya da problemleri, aracınızda yangın tehlikesini beraberinde getirdiğinden oldukça risklidir. Firmamızda yapılan kontroller sırasında karşılaşılan en ufak problemlerin dahi doğru şekilde çözülmesi için aracınızın tesisatı özel cihazlarla kontrol edilerek herhangi bir kaçak ya da kopukluk durumunun tespit edilmesini sağlamaktayız. Motor tesisatından kaynaklı arızaların çözülmesi için kablo ya da röle sistemlerinin yenilenmesi oldukça önemlidir. Firmamızda aracınız için en uygun kalitede kablo ve röle sistemleri ile arızalı kısımları yenileyerek ilk günkü kalitesinde aracınızın elektronik sistemlerini tamir ediyoruz.

Komple Tesisat Revizyonu

Özellikle klasik araç restorasyonlarında yaşanan kablo ya da ekipman eksikliklerinde, aracın elektrik tesisatı büyük sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunları çözüme ulaştırmak ve aracınızın elektrik tesisatını doğru şekilde tamamlamak için firmamızdan destek alarak aracınızın elektrik tesisatını revize ettirebilirsiniz. Araç elektrik tesisatı oluştururken kullanmış olduğumuz ekipmanların tamamını güvenilir ve kaliteli markalardan seçerek motor tesisat, imalat ve onarımı işlerini en doğru şekilde tamamlamayı garanti ediyoruz. Elektrik ve yakıt tesisatlarının tam anlamıyla doğru şekilde çalışmasını sağlayarak aracınızın performansını korumanıza yardımcı oluyoruz. Tesisat problemlerinde aracınızın orijinal soketlerinin yenilenmesi ya da kabloların onarılmasını sağlayarak arızaların giderilmesi işlemleri de firmamızda profesyonel şekilde tamamlanmaktadır. Aracınız kaç yaşında olursa olsun doğru tesisata sahip olması için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Motor Tesisat İmalatında Kaliteli Montaj Garantisi

Motor tesisatında yaşanabilecek her türlü probleme karşı, tesisatınızın doğru şekilde oluşturulmasını garanti altına alıyoruz. Otomobilinizin marka ve modeli ne olursa olsun, her koşulda problemsiz bir şekilde çalışması ve yüksek performans sağlaması için motor tesisatı, imalat ve onarımı işleri; tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Kablo gruplarının hazırlanmasında, kullanılacak cihazlara ve yenilenen aracın ihtiyaçlarına göre altyapı ürünü kullanmaya özen gösteriyoruz. Aracınızdaki kullanım elektriğinin doğru şekilde çekilmesi ya da ateşleme ve yakıt sisteminde ihtiyaç duyulan tesisatın kusursuz şekilde oluşturulası için çalışıyoruz. Kullanılan her türlü ekipmanı en üst düzeyde kaliteli ürünlerden seçerek elektrik tesisatını zamanın oluşturacağı tüm risklerden uzak tutuyoruz.

Oto Beyin Arızazı neden olur

Beyine su girmesi sonucu oluşan arızalar, Haberleşme ünitesinin bozulması, Ateşleme ünitesinin bozulması, Aracın genelinde oluşan bir elektrik kaçağının beyini bozması.. gibi başlıca sorunlar

Ürünlerin Garantisi Var mı?

Sıfır, ikinci el veya tamir yapılan ürünlerimiz garantilidilir.

Yazılım Garantisi Var mı?

Araçlarınız da yapılan yazılım güncelleme, motor hp yükseltmeler garantili şekilde yapılır.

HP Yükseltme Yapılıyor mu?

Tüm araç ve modeller de, otomobillerin motor (hp) yükseltilebilir, istenildiği takdirde bu işlem ücretsiz olarak geri alınabilir.

CHIPTUNING'de Yakıt Tasarrufu Sağlar mı?

Sakarya Chip Tunig olarak Aynı tarzda kullanımlarda özellikle turbo dizel araçlarda %20 ye varan yakıt ekonomisi sağlanır. Uygulamanın temelinde yakıtın daha verimli yakılması ilkesi olduğundan ve artık aracınız daha güçlü olacağından, daha az gaza basma ihtiyacı duyacak ve böylelikle yakıt tüketiminiz farkedilir derecede düşecektir. "Yakıt Ekonomisi Hesaplayıcı" mızı kullanarak, uygulamanın ne kadar sonra kendini amorti edeceğini ve uzun vadede size ne kadar kar ettireceğini hesaplayabilirsiniz.

Chip Tuning Uygulanan Araçlarda Motor Ömrü Kısalır mı?

Hayır kısalmaz. Motorun üretebileceğinden fazla bir güç üretmesi istenmediğinden, motorunuzun limitleri zorlanmadığından motor ömründe en ufak bir kısalma sözkonusu olmaz

Şanzıman beyni onarımı hangi durumlarda gereklidir?

Şanzıman beyni kısmında, birbirinden farklı çeşitli sorunlar meydana gelebilmektedir.Bir araçta şanzıman beyni sorununa yol açan etkenlerin arasında; Kullanıcı hataları ve yanlışları

EGR iptali nedir?

EGR iptali nedir?

Yapılan İşlemin Geri Dönüşü Mümkün Müdür?

Yazılım Yapılan Araçlara Kesinlikle evet. Bu işlemi tekrar fabrika haline istenildiği zaman uygulamayı yapan yer tarafından dönüştürmek mümkündür.

Email Telefon İletişim Formu