Whatsapp Hattımız
Arıza Fiyatlandırma Ekspertizi

Arıza Fiyatlandırma Ekspertizi

Arıza Fiyatlandırma Ekspertizi

Otomotiv teknolojileri her geçen gün gelişmektedir. Böylelikle araçlarda elektronik uygulamalara da daha çok yer verilmeye başlanmıştır. Oto arıza tespit cihazımız yardımı ile tüm marka ve model araçlarda bilgisayarlı arıza tespiti yapabilmekteyiz. Motordaki arızalara kadar tüm arızaları tespit eden ve Arıza fiyatlandırma ekspertizi ile de güvenle tercih edeceğiniz bir fiyatlandırma hizmeti sunmaktayız.

Arıza Fiyatlandırma Ekspertizi Ne İşe Yaramaktadır?

Araç üzerinde kullanılabilen yeni sistemlerin yaygınlaşması ve daha çok tercih edilmesi nedeniyle profesyonel anlamda arıza tespit yapabilen cihazlar kullanılmaktadır. Araçlarda bulunan hiçbir sisteme zarar vermeden güvenli bir şekilde servis hizmeti sağlanmaktadır. Arıza fiyatlandırma ekspertizi kullanılarak da yapılan her işleme karşılık gelen fiyat müşterilerimize sunulmaktadır. Oto ekspertiz ile araçlarda bulunan tüm hasarlar belli olsa da, kimi zaman araç sahipleri bu hizmetleri pahalı bulmaktadır. Bazı yerlerde fiyatlarla oynanması da insanların güvenlerini zedelemiştir. Bunun farkında olan firmamız araç sahiplerine güvenli bir hizmet sunması için fiyatlandırma ekspertizi de yapmaktadır. Hangi hasarın tespiti için ne yapılmış ve ücreti nedir açıkça belli olan bu sistemde kullanıcılarımızın güvenini sağlamaktayız.

Arıza Tespiti Nedir?

Araçlar elektronik aksamlardan meydana gelmektedir. Bundan dolayı düzensiz bir çalışmadan uzak, elektronik ve beyinsel bir işleve sahip bu araçlarda bilgisayar sistemleri kullanılarak kontrol ve testler yapılmalıdır.

Günümüzdeki araçlarda ESP ve ABS gibi donanımlar yer aldığından bu donanımların birbirleri ile çalışmasını sağlayan sensörler, elektronik beyinler ve diğer yazılımsal organlar oldukça önemlidir. Bu donanımlarda meydana gelen hasarların tespiti de kendileri gibi yazılımsal olmaktadır. Firmamızda yaptıracağınız arıza tespit ekspertizlerinde araçların tüm kontrolleri yapılmaktadır. Araçta bulunan donanımların mevcut durumları, ileride karşılaşabileceğiniz durumlar hakkında ayrıntılı bir rapor, bilgisayar ortamında araç sahiplerine sunulmaktadır. Özellikle araç alım satımları esnasında yapılan arıza tespit espertizleri ile herhangi bir dolandırıcılığa karşı önlem alabilmeniz mümkün hale gelmektedir.

Araçlardaki tüm hasarları, söz konusu arızaları, size bilgisayar ortamında elde edilen verilerle sunan ekspertiz raporları, uygun fiyatlara alınmaktadır. Arıza fiyatlandırma ekspertizi ile tüm işlemlerin maliyetini görebilirsiniz. Araçlarınızda bulunan hasar ve arızaları öğrenmek ve uygun fiyata oto arıza ekspertiz kontrolü yaptırmak için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Oto Beyin Arızazı neden olur

Beyine su girmesi sonucu oluşan arızalar, Haberleşme ünitesinin bozulması, Ateşleme ünitesinin bozulması, Aracın genelinde oluşan bir elektrik kaçağının beyini bozması.. gibi başlıca sorunlar

Ürünlerin Garantisi Var mı?

Sıfır, ikinci el veya tamir yapılan ürünlerimiz garantilidilir.

Yazılım Garantisi Var mı?

Araçlarınız da yapılan yazılım güncelleme, motor hp yükseltmeler garantili şekilde yapılır.

HP Yükseltme Yapılıyor mu?

Tüm araç ve modeller de, otomobillerin motor (hp) yükseltilebilir, istenildiği takdirde bu işlem ücretsiz olarak geri alınabilir.

CHIPTUNING'de Yakıt Tasarrufu Sağlar mı?

Sakarya Chip Tunig olarak Aynı tarzda kullanımlarda özellikle turbo dizel araçlarda %20 ye varan yakıt ekonomisi sağlanır. Uygulamanın temelinde yakıtın daha verimli yakılması ilkesi olduğundan ve artık aracınız daha güçlü olacağından, daha az gaza basma ihtiyacı duyacak ve böylelikle yakıt tüketiminiz farkedilir derecede düşecektir. "Yakıt Ekonomisi Hesaplayıcı" mızı kullanarak, uygulamanın ne kadar sonra kendini amorti edeceğini ve uzun vadede size ne kadar kar ettireceğini hesaplayabilirsiniz.

Chip Tuning Uygulanan Araçlarda Motor Ömrü Kısalır mı?

Hayır kısalmaz. Motorun üretebileceğinden fazla bir güç üretmesi istenmediğinden, motorunuzun limitleri zorlanmadığından motor ömründe en ufak bir kısalma sözkonusu olmaz

Şanzıman beyni onarımı hangi durumlarda gereklidir?

Şanzıman beyni kısmında, birbirinden farklı çeşitli sorunlar meydana gelebilmektedir.Bir araçta şanzıman beyni sorununa yol açan etkenlerin arasında; Kullanıcı hataları ve yanlışları

EGR iptali nedir?

EGR iptali nedir?

Yapılan İşlemin Geri Dönüşü Mümkün Müdür?

Yazılım Yapılan Araçlara Kesinlikle evet. Bu işlemi tekrar fabrika haline istenildiği zaman uygulamayı yapan yer tarafından dönüştürmek mümkündür.

Email Telefon İletişim Formu